Serwisy www

Serwis 5

  • 650,00 zł
   serwis

Kod: PSI-5

Cena netto

Szczegóły pakietu:
Zakres: projekt serwisu z elementami grafiki (instalacja cms, szablonu, wtyczek, moderacja css, szablonu i grafiki, drobna moderacja treści). Uwagi: treść (opisy i zdjęcia) są po stronie Zamawiającego. W ramach usługi otrzymane pliki graficzne są obrabiane w zakresie niezbędnym do prezentacji w serwisie, a tekst w zakresie stylistyki i poprawności gramatycznej. Termin realizacji: standardowo do 7 dni (max. do 21 dni) od daty otrzymania materiałów od Zamawiającego.

Serwis 10

  • 950,00 zł
   serwis

Kod: PSI-10

Cena netto

 
Szczegóły pakietu:
Zakres: projekt serwisu z elementami grafiki (instalacja cms, szablonu, wtyczek, moderacja css, szablonu i grafiki, drobna moderacja treści). Uwagi: treść (opisy i zdjęcia) są po stronie Zamawiającego. W ramach usługi otrzymane pliki graficzne są obrabiane w zakresie niezbędnym do prezentacji w serwisie, a tekst w zakresie stylistyki i poprawności gramatycznej. Termin realizacji: standardowo do 10 dni (max. do 21 dni) od daty otrzymania materiałów od Zamawiającego.

Serwis 20

  • 1 800,00 zł
   serwis

Kod: PSI-20

Cena netto

 
Szczegóły pakietu:
Zakres: projekt serwisu z elementami grafiki (instalacja cms, szablonu, wtyczek, moderacja css, szablonu i grafiki, drobna moderacja treści). Uwagi: treść (opisy i zdjęcia) są po stronie Zamawiającego. W ramach usługi otrzymane pliki graficzne są obrabiane w zakresie niezbędnym do prezentacji w serwisie, a tekst w zakresie stylistyki i poprawności gramatycznej. Termin realizacji: standardowo do 14 dni (max. do 30 dni) od daty otrzymania materiałów od Zamawiającego.